E-shopy

TGW.cz

tgwInternetový obchod TGW.cz vznikl v roce 2010 sloučením dřívějších specializovaných e-shopů pro sběratele poštovních známek a mincí. Portfolio nového e-shopu se současně značně rozšířilo o další sběratelské obory. E-shop TGW.cz s dnes již bezmála šestiletou historií nabízí sběratelský materiál a příslušenství pro sběratele od předních světových výrobců.

Naše nabídka je určená pro sběratele poštovních známek, celistvostí a celin, pohlednic, bankovek, mincí, turistických medailí, sportovních sběratelských karet, autogramů, fotografií, žetonů kasin, pivních tácků a vršků, zátek od sektu, baleného cukru, odznaků, modelů, hraček Kinder Surprise, hodinek a dalších oborů.

Nabízíme také sběratelské příslušenství v podobě lup, mikroskopů, pinzet, čistidel, alb, zásobníků, pouzder, kapslí, kufříků na mince, hodinky či vyznamenání, stojanů a vitrín od firem Leuchtturm, Safe a Lindner. Většina položek z naší široké nabídky je skladem.

Lupy-dalekohledy.cz

Lupy-dalekohledy.czTradice online shopu Lupy-dalekohledy.cz sahá do roku 2012. Jak již název napovídá, v nabídce e-shopu naleznete široký sortiment optických a speciálních optických zařízení, včetně příslušenství a pomůcek pro ochranu zraku.

Mimo různých typů lup a dalekohledů nabízíme mikroskopy, teleskopy, divadelní kukátka, puškohledy a kolimátory, dálkoměry, přístroje pro noční vidění a další výrobky.

O spokojenosti našich zákazníků vypovídá dlouhodobě vysoké hodnocení e-shopu na serveru Heureka.cz, kde jsme získali prestižní certifikát Ověřeno zákazníky.