77 66 88 994 gregor@mcgc.cz

Volné domény k prodeji

Sháníte zajímavou doménu pro své podnikání? Všechny vhodné domény jsou již zabrané? Potřebujete výstižnou doménu pro svůj projekt? Nabízíme domény k prodeji, ze kterých si vyberete. Vybrat a koupit si konkrétní doménu můžete přes náš rezervační systém, a to zde.

Proč je důležité vybrat vhodnou doménu?

Na začátku každého podnikání a rozjezdu projektu řešíte prezentaci na internetu. Tedy obvykle webové stránky. Jenže webové stránky musíte mít na nějaké konktérní doméně. Jakou doménu vybrat? Která je ta vhodná pro Vaše podnikání? Obecně platí, že jednoduše zapamatovatelná doména je pro potenciální zákazníky a okruh uživatelů příjemnější, než dlouhý a krolomný název. S dnešním množstvím webových stránek na internetu je ale poměrně složité se ke krátkým a výstižným doménám dostat.

Další důležitý faktor při výběru domény je klíčové slovo, které doména obsahuje. Například, pokud prodáváte auta, tak asi nebudete chtít doménu se slovem beruška. Ovšem, situace by byla jiná, pokud by se Váš autosalon Beruška jmenoval, pak by bylo vhodnější to spojit. Klíčové slovo obsažené v doméně ještě stále hraje určitou roli pro vyhledávače. Proto je vhodné, aby doména obsahovala klíčové slovo, které vystihuje Vaše podnikání, nebo Váš projekt.

Kde doménu získat?

Domény k prodeji obvykle naleznete na webových stránkách poskytovatelů hostingů a domén. Nicméně, ne vždy je Vaše vysněná doména volná. Pak máte obvykle dvě různé možnosti. Buď klíčové slovo modifikujete do jiného tvaru, fráze, ve kterých daná doména volná bude, nebo se zkusíte podívat, zda daná doména nelze odkoupit. Takto je možné koupit doménu od nás, pokud potřebujete výstižný název, který obsahuje právě i to klíčové slovo.

Domény k prodeji se zaměřením na bio produkty mybiofood.cz a bioobchudek.cz může využít každý, kdo shání vhodnou doménu pro prodej bio produktů.

Pokud potřebujete doménu se zaměřením na design, je kreativnidesign.cz vhodnou volbou. Jaký jiný by měl být design, než kreativní?

Obor bio produktů Vám sice nic neříká, ale dobře se vyznáte ve špercích? Potřebujete doménu pro své třpytivé a lesklé podnikání? Luxusni-bizuterie.cz je doména vhodná právě pro obchod se šperky. Bižuterie z různých materiálů a s různými typy kapmínků.

Potřebujete doménu pro Vaše stránky? Nechcete s tím mít žádné starosti?

Využijte možnosti správy domén a hostingu. Doménu i hosting pro Vás zaregistrujeme, nastavíme a následně se o ně budeme starat. 1x ročně pouze dostanete fakturu za doménu a hosting a o nic víc se starat nemusíte! Stejně tak se můžeme starat i o Vaše webové stránky. A nebo všechno dohromady. Ušetřete si starosti, hoďte je na nás!

Poptávkový formulář

9 + 6 =

Potřebujete komplexnější služby? Využijte našich dalších služeb.

Tvorba webových stránek

Vytvoříme Vám webové stránky na míru. Mikrostránky i větší web.

Pronájem webů a e-shopů

Předpřipravené webové stránky k pronájmu  nebo k prodeji. E-shop na Shop5.

Produktová fotografie

Potřebujete profesionální produktové fotky? A co oslnit otočnou fotografií?

Drobné grafické práce

Potřebujete vytvořit diplomy, banery na web a sociální sítě nebo jiné drobné grafické práce?

Sídlo pro firmy Brno - venkov

Sháníte sídlo pro Vaší firmu blízko Brna?